Stylizacja rzęs

Stylizacja rzęs

Przedłużanie rzęs metodą 1:1

Zabieg polega na przyklejeniu jednej syntetycznej rzęsy do jednej rzęsy naturalnej. Rzęsy dobiera się i stylizuje indywidualnie do każdej klientki w zależności od układu rzęs naturalnych oraz kształtu oka. Metoda ta jedynie pozwoli nam przedłużyć i podkręcić rzęsy oraz je pogrubić jednak nie ma efektu zagęszczenia.

 

Przedłużanie i zagęszczenie rzęs metodami objętościowymi (2D-6D)

Zabieg polega na przyklejeniu kępki kilku jedwabnych rzęs do jednej rzęsy naturalnej (w metodzie 2D przyklejamy kępkę złożoną z dwóch jedwabnych rzęs do jednej rzęsy naturalnej, w metodzie 3D – kępkę trzech rzęs, itp.). Rzęsy dobiera się i stylizuje indywidualnie do każdej klientki w zależności od układu rzęs naturalnych oraz kształtu oka. Metoda ta pozwoli nam zarówno przedłużyć, podkręcić, jak i zagęścić rzęsy. W zależności od oczekiwanego efektu dobieramy również grubość rzęs, tak aby efekt był bardzo naturalny, bądź mocniejszy.

 

Lifting, botox i laminacja rzęs

Zabieg ten jest skierowany dla osób, którym podoba się efekt jaki daje podkręcenie rzęs zalotką, a także dla osób, które chcą wzmocnić i odżywić swoje naturalne rzęsy. Lifting rzęs powoduje piękne oraz trwałe podkręcenie. Botox jest preparatem zawierającym witaminy i minerały, które działają odżywczo i regenerująco na rzęsy. Ważną informacją jest to, że NIE zawiera parabenów, parafiny, olejów mineralnych, barwników, silikonu i formaldehydu. Ostatnim krokiem jest laminacja polegająca na nałożeniu olejku keratynowego. Olejek ten to połączenie 3 protein zboża, soi oraz hydrolizowanej keratyny. Zadaniem laminacji jest ochrona i zapewnienie odpowiedniego nawilżenia dla rzęs naturalnych oraz częściowa odbudowa utraconych protein. Dla wzmocnienia efektu nakładamy również czarną hennę na rzęsy.

Najbardziej zadowalający efekt utrzymuje się około 6 tygodni.

 

Umów się na wizytę w salonie kosmetycznym w Skawinie – Strefa Piękna.