Pielęgnacja dłoni

 

Manicure biologiczny
Jest to zabieg pielęgnacji naturalnej płytki paznokcia metodą nieinwazyjną, bezpieczną. Manicure biologiczny obejmuje skrócenie i nadanie odpowiedniego kształtu paznokci, odsunięcie skórek metodą biologiczną, pokrycie paznokci odżywką lub kolorowym lakierem.

 

Manicure japoński
Jest to zabieg polegający na wcieraniu energicznymi ruchami pasty z witaminami i minerałami w naturalną płytkę paznokcia oraz naniesieniu na nią warstwy pudru. W efekcie uzyskuje się zdrowe i naturalnie wyglądające paznokcie.

 

Manicure hybrydowy
Jest to obecnie jedna z najpopularniejszych metod zdobienia i pielęgnacji paznokci. Używany lakier hybrydowy jest to polimerowa odmiana lakieru do paznokci, która charakteryzuje się wysokim poziomem trwałości i intensywnością barw. Nie zawiera rozpuszczalników dlatego jego utwardzenie polega na zmianie konsystencji płynnej na stałą pod wpływem światła lampy LED. Lakier utrzymuje się przez kilka tygodni.

 

Manicure tytanowy
Jest  to stylizacja nieinwazyjna metoda stylizacji paznokci. Manicure tytanowy wzmacnia nam paznokcie dzięki zawartości witamin A, E, D3, B5, wapna oraz minerałów, dlatego sprawdzi się również na płytkach cienkich i wiotkich. Ważną informacją jest, że w trakcie stylizacji nie używamy lampy UV ani LED, co powoduje że aplikacja jest dużo szybsza.  Efekt jaki możemy uzyskać to cieńsze i wyprofilowane w naturalny sposób paznokcie.

 

Manicure żelowy
Jest to jedna z najpopularniejszych metod stylizacji oraz przedłużania paznokci. Do wykonania manicure żelowego potrzebna jest lampa LED, która za pomocą światła utwardza żel nałożony na płytkę paznokcia. Manicure żelowy pozwala uzyskać paznokcie o naturalnym wyglądzie. Jest to idealne rozwiązanie dla osób posiadających krótkie lub zaniedbane paznokcie, ze względu na możliwości modelowania kształtu paznokcia.

 

Fibre Glass
Jest to trwały system LED wzmacniający naturalne paznokcie dzięki zawartości włókna szklanego. Wzmacnia płytkę paznokcia.

 

PolyGel
Metoda stylizacji paznokci, która polega użyciu produktu, który jest połączeniem najlepszych elementów akrylu i żelu. Jest zatem niepodważalnie lepszy. W przeciwieństwie do akrylu, PolyGel nie wymaga monomeru, nie wymaga łączenia dwóch produktów, doskonale utwardza się w lampie LED. Natomiast w przeciwieństwie do żelu, PolyGel nakłada się szybko i łatwo, bez intensywnego pieczenia podczas utwardzania w lampie.

 

Zobacz cennik salonu kosmetycznego w Skawinie – Strefa Piękna.