Pielęgnacja dłoni

 

Manicure biologiczny

Jest to zabieg pielęgnacji naturalnej płytki paznokcia metodą nieinwazyjną, bezpieczną. Manicure biologiczny obejmuje skrócenie i nadanie odpowiedniego kształtu paznokci, odsunięcie skórek metodą biologiczną, pokrycie paznokci odżywką lub kolorowym lakierem.

Manicure japoński

Jest to zabieg polegający na wcieraniu energicznymi ruchami pasty z witaminami i minerałami w naturalną płytkę paznokcia oraz naniesieniu na nią warstwy pudru. W efekcie uzyskuje się zdrowe i naturalnie wyglądające paznokcie.

Manicure hybrydowy

Jest to obecnie jedna z najpopularniejszych metod zdobienia i pielęgnacji paznokci. Używany lakier hybrydowy jest to polimerowa odmiana lakieru do paznokci, która charakteryzuje się wysokim poziomem trwałości i intensywnością barw. Nie zawiera rozpuszczalników, dlatego jego utwardzenie polega na zmianie konsystencji płynnej na stałą pod wpływem światła lampy LED. Lakier utrzymuje się przez kilka tygodni.

Manicure tytanowy

Jest to stylizacja nieinwazyjna metoda stylizacji paznokci. Manicure tytanowy wzmacnia nam paznokcie dzięki zawartości witamin A, E, D3, B5, wapna oraz minerałów, dlatego sprawdzi się również na płytkach cienkich i wiotkich. Ważną informacją jest, że w trakcie stylizacji nie używamy lampy UV ani LED, co powoduje, że aplikacja jest dużo szybsza.  Efekt jaki możemy uzyskać to cieńsze i wyprofilowane w naturalny sposób paznokcie.

Manicure żelowy

Jest to jedna z najpopularniejszych metod stylizacji oraz przedłużania paznokci. Do wykonania manicure żelowego potrzebna jest lampa LED, która za pomocą światła utwardza żel nałożony na płytkę paznokcia. Manicure żelowy pozwala uzyskać paznokcie o naturalnym wyglądzie. Jest to idealne rozwiązanie dla osób posiadających krótkie lub zaniedbane paznokcie, ze względu na możliwości modelowania kształtu paznokcia.

 

Zobacz cennik salonu kosmetycznego w Skawinie – Strefa Piękna.