Zabiegi na twarz
Mezoterapia bezigłowa

Jest to bezinwazyjna i nowoczesna metoda odmładzania skóry. Podczas zabiegu dostarcza się substancję aktywną do głębokich warstw skóry w celu odmłodzenia, poprawienia kondycji, redukcji zmarszczek, cellulitu, wiotkości oraz przebarwień. Zaleca się serię 6-10 zabiegów (co 7 dni).

 

Mezoterapia mikroigłowa

Polega na mechanicznym pobudzeniu skóry do regeneracji włókien kolagenowych i elastynowych. Zabieg wykonuje się urządzeniem zawierającym jednorazową głowicę wyposażoną w 12 sterylnych pulsujących igiełek. Dzięki nim można wprowadzić bezpośrednio pod skórę substancję aktywną. Celem zabiegu jest wygładzenie zmarszczek i bruzd, zwiększenie elastyczności skóry, poprawa owalu twarzy, zmniejszenie blizn i rozstępów. Zaleca się serię 6-10 zabiegów (co 14-21 dni).

 

Mikrodermabrazja

Polega na bezinwazyjnym mechanicznym ścieraniu warstwy rogowej naskórka. Celem zabiegu jest ujednolicenie kolorytu skóry, wygładzenie, uelastycznienie i ujędrnienie
skóry, redukcja przebarwień i blizn, zwiększenie przepuszczalności warstwy rogowej naskórka. Zaleca się serię 3-6 zabiegów (co 7-14 dni).

 

Peeling kawitacyjny

Delikatny i skuteczny sposób na głębokie oczyszczenie twarzy. Nie tylko usuwa ze skóry zanieczyszczenia, ale także stymuluje odnowę komórek, przyczynia się do poprawy nawodnienia skóry. Polecany do każdego typu cery, również delikatnej i wrażliwej.

 

Sonoforeza

Zabieg wykorzystujący fale ultradźwiękowe polegający na wprowadzeniu w głąb skóry substancji czynnych odpowiednio dobranych do rodzaju skóry. Zabieg zwany jest również masażem ultradźwiękowym poprawiającym przepływ krwi i limfy, a także metabolizm  i regenerację komórek. Sonoforezę  można wykonywać jako pojedynczy zabieg lub w seriach 6-12 zabiegów (co 3-4 dni), oraz jako dopełnienie innych zabiegów.

 

RF (Radiofrekwencja)

To zabieg urządzeniem emitującym falę elektromagnetyczną o częstotliwości radiowej, w wyniku działania ciepła fibroblasty zostają pobudzone do produkcji kolagenu, a obecne włókna kolagenowe ulegają regeneracji, dając efekt liftingu skóry. Efekty: ujędrnianie i poprawa owalu twarzy, spłycenie zmarszczek, likwidacja cieni pod oczami, odmładzanie i regeneracja, ujędrnieni i modelowanie, poprawa ukrwienia wybranej partii ciała, skuteczna walka z cellulitem. Zaleca się serię 4-10 zabiegów (co 7-14 dni).

 

Hydrology Skin Care – dr Irena Eris

Zabieg przeznaczony do cery suchej i wrażliwej wymagającej intensywnego nawodnienia. Polecany bez względu na wiek w celu przywrócenia gładkości skóry poprzez jej optymalne nawilżenie. Innowacyjne połączenie probiotyku i kwasu poliglutaminowego zamkniętego w mezosferach, tworzy hybrydowy syste dogłębnego nawilżenia o unikalnej technologii transportu przez naskórkowego. Powoduje 4- krotnie większą zdolność wiązania cząsteczek wody w porównaniu z kwasem hialuronowym. Wzmacnia odporność i poprawia funkcję barierową skóry na działanie czynników zewnątrzpochodnych. Już po jednym zabiegu skóra staje się wygładzona i dogłębnie nawodniona.
Zabieg polecany dla skóry; odwodnionej, suchej z niedoborem lipidów, wrażliwej i alergicznej, obniżonej elastyczności.
Zaleca się serię 10 zabiegów (co 4-7dni).

C-Vital Glow

Terapia rozświetlająca. Zabieg dedykowany dla skóry wymagającej błyskawicznej rewitalizacji i poprawy gładkości. Wysokie stężenie witaminy C aplikowane w tzw. „dawce stopniowanej”, wyzwala jej najwyższą możliwą aktywność już podczas jednej sesji pielęgnacyjnej. Połączenie dwóch aktywnych faz terapii opartych na intensywnym działaniu witaminy C: mikroeksfoliacji i regeneracji rozświetlającej, wpływa na końcowy efekt, widoczny na skórze tuż po wykonanym zabiegu. SPEKTAKULARNE EFEKTY już po jednym zabiegu!

  • poprawa struktury skóry o 60%
  • wygładzenie skóry o 56%
  • wzrost nawilżenia skóry o 34%
  • zmniejszona widoczność naczynek o 24%
  • poprawa kolorytu skóry o 16%
  • redukcja zmarszczek w różnych płaszczyznach o 11%

Zaleca się serię 6-10 zabiegów (co 7dni).

CAPILL & AGE THERAPY

Jest specjalistycznym zabiegiem multifunkcyjnym dla cer dojrzałych z problemem rozszerzonych naczynek krwionośnych, opartym na kompleksie o unikalnej sekwencji flawonoidów HPS1 oraz składnikach aktywnych o działaniu wielowymiarowego wypełniania zmarszczek. Zastosowany w preparatach Dr Irena Eris PROSYSTEM PROFESSIONAL kompleks HPS1, dzięki optymalnej zawartości hesperydyny i diosminy, wzmacnia i chroni ścianki naczyń krwionośnych oraz zmniejsza wrażliwość na negatywne działanie czynników zewnętrznych. Dodatkowo połączenie składników aktywnych o działaniu wypełniająco-liftingującym, stymuluje naturalne procesy odbudowy i regeneracji głębokich struktur skóry dając efekt tzw. lipofilingu zmarszczek.

Zaleca się serię 10 zabiegów (co 4-7dni).

 

SKIN-ART & LIFTING – zabieg modelująco-liftingujący.

Innowacyjny zabieg aktywnie wygładzający, zainspirowany osiągnięciami nowoczesnej kosmetologii i medycyny estetycznej. Zabieg stworzony w oparciu o stosowany w medycynie estetycznej składnik POLIKAPROLAKTON, będący odpowiedzią na problem upływającego czasu i procesu starzenia się skóry. Dedykowany dla cery dojrzałej z widocznymi zmarszczkami i utraconym idealnym konturem twarzy. Zabieg intensywnie wygładza i modeluje skórę.

POLIKAPROLAKTON (PCL) – składnik aktywny o działaniu wielowymiarowego wypełniania zmarszczek, liftingu oraz natychmiastowego bioremodelingu skóry.
Wypełniacz PCL jest szeroko stosowany w medycynie estetycznej, w celu przywrócenia utraconej wolumetrii owalu twarzy. Pobudza proces naturalnej syntezy włókien podporowych skóry, wpływając na redukcję zmarszczek statycznych. Działa jak biostymulator tkankowy uruchamiając wielopoziomowe procesy odnowy. Przywraca młodość skóry.

WSKAZANIA DO ZABIEGU:
• wyraźnie obniżona elastyczność skóry
• bruzdy i zmarszczki
• “opadający” kontur twarzy

Zaleca się serię 10 zabiegów (co 4-7dni).

 

BLOOMEA

Jest to urządzenie stworzone przez francuskich chirurgów plastyków. Zabieg bazuje na trzech podstawowych działaniach TRIO M.M.L.
Makroeksfoliacja – złuszczanie na całej powierzchni poddanej zabiegowi od delikatnego 20%, 40% i 80%. Mikrowibracja – wprowadzenie głowicy oscylacyjne drgania wysokiej częstotliwości, które stymulują skórę do pracy, pozwalają na otwarcie kanalików, przyspiesza penetrację substancji aktywnych.
Lumimoterapia – bliska podczerwień (633nm) przyspiesza odbudowę łańcuchów kolagenowych, równoczesne namnażanie elastyny i fibloblastrów. Bloomea to zabieg na twarz, zapewniający natychmiastowy efekt przeciwzmarszczkowy. Skóra staje się aksamitnie miękka w dotyku, bardziej promienna i rozjaśniona, ponieważ następuje wygładzenie warstwy rogowej naskórka. Usuwanie zmarszczek, zwiększenie napięcia i poprawiony kontur twarzy – to nigdy nie było prostsze! Bloomea rewelacyjnie radzi sobie z redukuje przebarwienia i bliznami. Zabiegi na twarz Bloomea zawdzięczają rewelacyjną skuteczność połączeniu trzech technologii anty-aging, które zwiększają w skórze ilość elastyny aż o 20%, dodatkowo mocno nawilżają i natleniają skórę, przywracając jej młodzieńczą świeżość. Urządzenie przeznaczone jest do każdego rodzaju cery. Nie można zapomnieć o bliznach i rozstępach na ciele z którymi urządzenie również sobie poradzi. Zabiegi kosmetyczne Bloomea są całkowicie bezbolesne.

Zaleca się serię 6 zabiegów (co 14dni).

 

AGE FIRMING – Mary Cohr

Natychmiastowy efekt silnego napięcia i ujędrnienia skóry twarzy, szyi i dekoltu. Globalne nawilżenie. Wyrównanie drobnych nierówności. Skóra po zabiegu staje się gładka i rozświetlona. Zalecana częstotliwość 1 raz w tygodniu, seria 4-6 zabiegów. Dla podtrzymania efektu 1 raz w miesiącu.

 

GROWTH FACTOR TECHNOLOGY- Purlès

Linia zawiera czynniki wzrostu. Stanowią one grupę peptydów, która ma biologiczny wpływ na komórki, stymuluje ich wzrost, metabolizm i podziały. Działanie to
aktywuje procesy regeneracji i odnowy, które są kluczowe przy zabiegach odmładzających skóry. Kuracja świetnie sprawdzi się przy skórze uszkodzonej, szczególnie po intensywnych zabiegach (np. peelingach chemicznych). Siłę czynników wzrostu wykorzystać możn dla skóry z bliznami potrądzikowymi lub skóry starzejącej się charakteryzującej się
utratą jędrności i elastyczności.

Zalecana częstotliwość 1 raz w tygodniu, 6-10 zabiegów.

Zobacz cennik salonu kosmetycznego w Skawinie – Strefa Piękna.