Zabiegi na twarz
Mezoterapia bezigłowa

Jest to bezinwazyjna i nowoczesna metoda odmładzania skóry. Podczas zabiegu dostarcza się substancję aktywną do głębokich warstw skóry w celu odmłodzenia, poprawienia kondycji, redukcji zmarszczek, cellulitu, wiotkości oraz przebarwień. Zaleca się serię 6-10 zabiegów (co 7 dni).

 

Mezoterapia mikroigłowa

Polega na mechanicznym pobudzeniu skóry do regeneracji włókien kolagenowych i elastynowych. Zabieg wykonuje się urządzeniem zawierającym jednorazową głowicę wyposażoną w 12 sterylnych pulsujących igiełek. Dzięki nim można wprowadzić bezpośrednio pod skórę substancję aktywną. Celem zabiegu jest wygładzenie zmarszczek i bruzd, zwiększenie elastyczności skóry, poprawa owalu twarzy, zmniejszenie blizn i rozstępów. Zaleca się serię 6-10 zabiegów (co 14-21 dni).

 

Mikrodermabrazja

Polega na bezinwazyjnym mechanicznym ścieraniu warstwy rogowej naskórka. Celem zabiegu jest ujednolicenie kolorytu skóry, wygładzenie, uelastycznienie i ujędrnienie
skóry, redukcja przebarwień i blizn, zwiększenie przepuszczalności warstwy rogowej naskórka. Zaleca się serię 3-6 zabiegów (co 7-14 dni).

 

Peeling kawitacyjny

Delikatny i skuteczny sposób na głębokie oczyszczenie twarzy. Nie tylko usuwa ze skóry zanieczyszczenia, ale także stymuluje odnowę komórek, przyczynia się do poprawy nawodnienia skóry. Polecany do każdego typu cery, również delikatnej i wrażliwej.

 

Sonoforeza

Zabieg wykorzystujący fale ultradźwiękowe polegający na wprowadzeniu w głąb skóry substancji czynnych odpowiednio dobranych do rodzaju skóry. Zabieg zwany jest również masażem ultradźwiękowym poprawiającym przepływ krwi i limfy, a także metabolizm  i regenerację komórek. Sonoforezę  można wykonywać jako pojedynczy zabieg lub w seriach 6-12 zabiegów (co 3-4 dni), oraz jako dopełnienie innych zabiegów.

 

RF (Radiofrekwencja)

To zabieg urządzeniem emitującym falę elektromagnetyczną o częstotliwości radiowej, w wyniku działania ciepła fibroblasty zostają pobudzone do produkcji kolagenu, a obecne włókna kolagenowe ulegają regeneracji, dając efekt liftingu skóry. Efekty: ujędrnianie i poprawa owalu twarzy, spłycenie zmarszczek, likwidacja cieni pod oczami, odmładzanie i regeneracja, ujędrnieni i modelowanie, poprawa ukrwienia wybranej partii ciała, skuteczna walka z cellulitem. Zaleca się serię 4-10 zabiegów (co 7-14 dni).

 

Hydrology Skin Care – dr Irena Eris

Zabieg przeznaczony do cery suchej i wrażliwej wymagającej intensywnego nawodnienia. Polecany bez względu na wiek w celu przywrócenia gładkości skóry poprzez jej optymalne nawilżenie. Innowacyjne połączenie probiotyku i kwasu poliglutaminowego zamkniętego w mezosferach, tworzy hybrydowy syste dogłębnego nawilżenia o unikalnej technologii transportu przez naskórkowego. Powoduje 4- krotnie większą zdolność wiązania cząsteczek wody w porównaniu z kwasem hialuronowym. Wzmacnia odporność i poprawia funkcję barierową skóry na działanie czynników zewnątrzpochodnych. Już po jednym zabiegu skóra staje się wygładzona i dogłębnie nawodniona.
Zabieg polecany dla skóry; odwodnionej, suchej z niedoborem lipidów, wrażliwej i alergicznej, obniżonej elastyczności.
Zaleca się serię 10 zabiegów (co 4-7dni).

C-Vital Glow

Terapia rozświetlająca. Zabieg dedykowany dla skóry wymagającej błyskawicznej rewitalizacji i poprawy gładkości. Wysokie stężenie witaminy C aplikowane w tzw. „dawce stopniowanej”, wyzwala jej najwyższą możliwą aktywność już podczas jednej sesji pielęgnacyjnej. Połączenie dwóch aktywnych faz terapii opartych na intensywnym działaniu witaminy C: mikroeksfoliacji i regeneracji rozświetlającej, wpływa na końcowy efekt, widoczny na skórze tuż po wykonanym zabiegu. SPEKTAKULARNE EFEKTY już po jednym zabiegu!

 • poprawa struktury skóry o 60%
 • wygładzenie skóry o 56%
 • wzrost nawilżenia skóry o 34%
 • zmniejszona widoczność naczynek o 24%
 • poprawa kolorytu skóry o 16%
 • redukcja zmarszczek w różnych płaszczyznach o 11%

Zaleca się serię 6-10 zabiegów (co 7dni).

CAPILL & AGE THERAPY

Jest specjalistycznym zabiegiem multifunkcyjnym dla cer dojrzałych z problemem rozszerzonych naczynek krwionośnych, opartym na kompleksie o unikalnej sekwencji flawonoidów HPS1 oraz składnikach aktywnych o działaniu wielowymiarowego wypełniania zmarszczek. Zastosowany w preparatach Dr Irena Eris PROSYSTEM PROFESSIONAL kompleks HPS1, dzięki optymalnej zawartości hesperydyny i diosminy, wzmacnia i chroni ścianki naczyń krwionośnych oraz zmniejsza wrażliwość na negatywne działanie czynników zewnętrznych. Dodatkowo połączenie składników aktywnych o działaniu wypełniająco-liftingującym, stymuluje naturalne procesy odbudowy i regeneracji głębokich struktur skóry dając efekt tzw. lipofilingu zmarszczek.

Zaleca się serię 10 zabiegów (co 4-7dni).

 

SKIN-ART & LIFTING – zabieg modelująco-liftingujący.

Innowacyjny zabieg aktywnie wygładzający, zainspirowany osiągnięciami nowoczesnej kosmetologii i medycyny estetycznej. Zabieg stworzony w oparciu o stosowany w medycynie estetycznej składnik POLIKAPROLAKTON, będący odpowiedzią na problem upływającego czasu i procesu starzenia się skóry. Dedykowany dla cery dojrzałej z widocznymi zmarszczkami i utraconym idealnym konturem twarzy. Zabieg intensywnie wygładza i modeluje skórę.

POLIKAPROLAKTON (PCL) – składnik aktywny o działaniu wielowymiarowego wypełniania zmarszczek, liftingu oraz natychmiastowego bioremodelingu skóry.
Wypełniacz PCL jest szeroko stosowany w medycynie estetycznej, w celu przywrócenia utraconej wolumetrii owalu twarzy. Pobudza proces naturalnej syntezy włókien podporowych skóry, wpływając na redukcję zmarszczek statycznych. Działa jak biostymulator tkankowy uruchamiając wielopoziomowe procesy odnowy. Przywraca młodość skóry.

WSKAZANIA DO ZABIEGU:
• wyraźnie obniżona elastyczność skóry
• bruzdy i zmarszczki
• “opadający” kontur twarzy

Zaleca się serię 10 zabiegów (co 4-7dni).

 

BLOOMEA

Jest to urządzenie stworzone przez francuskich chirurgów plastyków. Zabieg bazuje na trzech podstawowych działaniach TRIO M.M.L.
Makroeksfoliacja – złuszczanie na całej powierzchni poddanej zabiegowi od delikatnego 20%, 40% i 80%. Mikrowibracja – wprowadzenie głowicy oscylacyjne drgania wysokiej częstotliwości, które stymulują skórę do pracy, pozwalają na otwarcie kanalików, przyspiesza penetrację substancji aktywnych.
Lumimoterapia – bliska podczerwień (633nm) przyspiesza odbudowę łańcuchów kolagenowych, równoczesne namnażanie elastyny i fibloblastrów. Bloomea to zabieg na twarz, zapewniający natychmiastowy efekt przeciwzmarszczkowy. Skóra staje się aksamitnie miękka w dotyku, bardziej promienna i rozjaśniona, ponieważ następuje wygładzenie warstwy rogowej naskórka. Usuwanie zmarszczek, zwiększenie napięcia i poprawiony kontur twarzy – to nigdy nie było prostsze! Bloomea rewelacyjnie radzi sobie z redukuje przebarwienia i bliznami. Zabiegi na twarz Bloomea zawdzięczają rewelacyjną skuteczność połączeniu trzech technologii anty-aging, które zwiększają w skórze ilość elastyny aż o 20%, dodatkowo mocno nawilżają i natleniają skórę, przywracając jej młodzieńczą świeżość. Urządzenie przeznaczone jest do każdego rodzaju cery. Nie można zapomnieć o bliznach i rozstępach na ciele z którymi urządzenie również sobie poradzi. Zabiegi kosmetyczne Bloomea są całkowicie bezbolesne.

Zaleca się serię 6 zabiegów (co 14dni).

PATENT of BEAUTY

Wygładzająco-naprawczy zabieg na twarz z opatentowanymi anti-age.

Nowatorski zabieg łączący przełomowe w skali światowej odkrycia naukowe z największym osiągnięciem Centrum Naukowo Badawczego Dr Irena Eris, poprzez wielokierunkowe działanie przeciwstarzeniowe, zapewnia kompleksową odnowę skóry. Wpływa na głęboką odbudowę struktur skóry, poprawia ich funkcjonowanie i chroni przed destrukcyjnym skutkiem fotostarzenia. Unikalna formuła pielęgnacyjna preparatów oparta na chronionych patentami rozwiązaniach technologicznych transportu termalnego, zapewnia spektakularne efekty odmładzania skóry, przywracając jej młody i świeży wygląd.

WSKAZANIA DO ZABIEGU:

Cera dojrzała z utratą elastyczności

Cera dojrzała naczyniowa

Cera dojrzała z widocznymi zmarszczkami

Cera o nierównym kolorycie z objawami zmęczenia.

AROMA NATURALE FORMULA

Regenerująco – aromatyczny zabieg z naturalnymi Eco olejami.

Zabieg do cery suchej wymagającej  intensywnej regeneracji i wyraźnej poprawy elastyczności. Polecany w celu przywrócenia gładkości skóry poprzez jej głębokie odżywienie. Substancje aktywne z certyfikowanymi naturalnymi Eco-olejami wpływają na poprawę jędrności i elastyczności skóry. Stymulują syntezę kolagenu i produkcję lipidów naskórkowych, zapewniając skórze ekstremalną gładkość już po jednym zabiegu. Aromatyczna kompozycja zapachowa kosmetyków stosowanych podczas zabiegu, daje uczucie relaksu i odprężenia.

WSKAZANIA DO ZABIEGU:

Cera sucha i wrażliwa

Cera wymagająca wygładzenia

Cera sucha z niedoborem lipidów

Cera “niedotleniona” wymagająca poprawy kolorytu.

PRX – T33

Jest to zabieg, którego celem jest silna stymulacja skóry twarzy bez wykorzystania igieł. Łączy on w sobie dwa podstawowe składniki: TCA czyli kwas trójchlorooctowy oraz wodę utlenioną. PRX – T33 jest nieinwazyjnym zabiegiem o nieskomplikowanym przebiegu, który wywołuje i stymuluje częściową odnowę tkanki łącznej właściwej warstwy skóry. Żaden ze składników PRX – T33 nie posiada właściwości fotouczulających, nie podrażnia naskórka i pozwala na natychmiastowy powrót do rutynowych zajęć. PRX – T33 stosuje się również jako uzupełnienie innych zabiegów takich jak:

 • mezoterapia
 • mikronakłówanie
 • radiofrekwencja
PRX – T33 – działanie
 • PRX – T33 o 33% zawartości TCA nie uszkadza naskórka, natomiast pobudza działanie fibroblastów, które wraz z H2O2 charakteryzują się większym powinowactwem do specyficznych receptorów
 • H2O2, czyli woda utleniona – nadtlenek wodoru łagodzi agresywność TCA, nawilża oraz wzmaga procesy stymulacji skóry wpływając na receptory, łagodzi procesy zapalne i zmienia strukturę macierzy międzykomórkowej uruchamiając proces apoptozy.
 • Kwas kojowy 5% rozjaśnia skórę i hamuje melanogenezę.
Wskazania:

Zabieg PRX – T33 zaleca się pacjentom, którzy:

 • utracili jędrność skóry twarzy, dekoltu i ciała
 • walczą z bliznami zanikowymi po trądziku czy ospie wietrznej
 • walczą z rozstępami
 • zmagają się z przebarwieniami skóry

Zabieg wykazuje działanie:

 • przeciwłojotokowe
 • przeciwzapalne
 • bakteriobójcze
 • wspomagające leczenie zmian ziarninujących

Przeciwwskazania:

 • podrażniona skóra.
 • łojotokowe zapalenie skóry.
 • alergia na kwas kojowy.
 • alergia na lateks.
 • ciąża i okres karmienia piersią.
 • aktywna opryszczka
 • doustna terapia pochodnymi wit. A – wymagana co najmniej półroczna przerwa.

Zaleca się 5 zabiegów w odstępach tygodniowych.

ESTETIC OF BEAUTY
Zabieg liftingująco- biostymulujący.
Nowatorskie połączenie składników aktywnych; spilantolu z naturalnym retinolem daje efekt natychmiastowego odmłodzenia oraz optymalnego wygładzenia zmarszczek mimicznych.
Kompleksy aktywne wpływają na wielopoziomową odnowę i biomimetryczny lifting skóry.

 
 
Zobacz cennik salonu kosmetycznego w Skawinie – Strefa