Zabiegi na ciało

Elektrostymulacja

Pozwala na modelowanie i wyszczuplanie sylwetki, dzięki wykorzystaniu prądu zmiennego, który pobudza mięśnie do wysiłku. Zabieg porównywalny jest z dwugodzinną sesję na siłowni. Elektrostymulacja poprawia wygląd sylwetki, rozbicie cellulitu, spalanie tkanki tłuszczowej, poprawia dotlenienie skóry, przyspiesza produkcję kolagenu, zmniejsza dolegliwości bólowe. Zaleca się wykonanie serii 5 zabiegów.

 

RF (Radiofrekwencja z laserem biostymulującym)

To zabieg urządzeniem emitującym falę elektromagnetyczną o częstotliwości radiowej, w wyniku działania ciepła fibroblasty zostają pobudzone do produkcji kolagenu, a obecne włókna kolagenowe ulegają regeneracji, dając efekt liftingu skóry. Efekty: ujędrnianie i poprawa owalu twarzy, odmładzanie i regeneracja, ujędrnieni i modelowanie, poprawa ukrwienia wybranej partii ciała, skuteczna walka z cellulitem.

Zaleca się serię 4-10 zabiegów (co 7-14 dni).

 

Bloomea

Jest to urządzenie stworzone przez francuskich chirurgów plastyków. Zabieg bazuje na trzech podstawowych działaniach TRIO M.M.L. Makroeksfoliacja – złuszczanie na całej powierzchni poddanej zabiegowi od delikatnego 20%, 40% i 80%. Mikrowibracja – wprowadzenie głowicy oscylacyjne drgania wysokiej częstotliwości, które stymulują skórę do pracy, pozwalają na otwarcie kanalików, przyspiesza penetrację substancji aktywnych. Lumimoterapia – bliska podczerwień (633nm) przyspiesza odbudowę łańcuchów kolagenowych, równoczesne namnażanie elastyny i fibloblastrów. Bloomea na ciało ma działanie spłycające blizny oraz redukcję rostępów.

Zaleca się serię 6 zabiegów (co 14dni).

 

Zobacz cennik salonu kosmetycznego w Skawinie – Strefa Piękna.