Makijaż

Makijaż ślubny i wieczorowy

Sztuka makijażu polega na upiększaniu za pomocą kosmetyków. Prawidłowo wykonany makijaż podkreśla w twarzy to co jest piękne, a zarazem koryguje niedoskonałości, które chcemy ukryć. Makijaż jest dobierany indywidualnie do każdej klientki w zależności od typu urody, karnacji, stroju, okazji czy wieku.

 

Indywidualna lekcja makijażu

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo wykonywać swój dzienny lub wieczorowy makijaż, zapraszam na indywidualne lekcje, na których dowiesz się jak dobrać odpowiednie kosmetyki do swojej cery, jak poprawnie zaaplikować podkład, w jaki sposób wykonturować oraz rozświetlić twarz. Poznasz również moje tajemnice nakładania cieni błyszczących, brokatowych oraz pigmentów, malowania idealnej do kształtu oka kreski. Przy makijażu wieczorowym pokażę Ci również moje triki na samodzielne przyklejanie sztucznych rzęs (kępki oraz na pasku). Na koniec stworzę Ci listę produktów (zarówno kosmetyków, jak i akcesoriów), które pomogą Ci w dalszym rozwoju swoich makijażowych umiejętności. Czas trwania lekcji jest indywidualny. W zależności od rodzaju makijażu oraz umiejętności klientek, zazwyczaj potrzebne są 2-3 godzinki.

 

Makijaż do sesji zdjęciowej

Makijaż fotograficzny cechuje się przede wszystkim tym, że zazwyczaj jest mocniejszy, aby na zdjęciach był widoczny. Istnieje możliwość współpracy przy biznesowych oraz ślubnych sesjach zdjęciowych, a także przy sesjach bardziej wymagających, gdzie potrzebny jest makijaż artystyczny.

Umów się na wizytę w salonie kosmetycznym w Skawinie – Strefa Piękna.