Parę słów więcej

O nas

O nas

Nazywam się Patrycja, jestem dyplomowaną wizażystką, stylistką rzęs oraz lingeristką.

Swoją przygodę z makijażem rozpoczęłam w 2014 roku, kiedy poszłam na intensywny kurs makijażu, na który zachęciła mnie moja mama. Spodobało mi się tak bardzo, że postanowiłam pójść do rocznej szkoły wizażu i stylizacji. Tak więc od 2015 roku jestem dyplomowaną wizażystką i od tej pory makijaż stał się moją wielką pasją oraz znaczną częścią mojego życia. Pracuje zarówno z klientami indywidualnymi, jak i przy sesjach zdjęciowych.

W styczniu 2017 roku, chcąc poszerzyć swoje kwalifikacje, ukończyłam kurs przedłużania rzęs metodą 1:1 marki „Secret Lashes”. Zaledwie kilka miesięcy później wróciłam w to samo miejsce w celu odbycia kursu przedłużania i zagęszczania rzęs metodą 2D-8D.

W marcu 2017 roku ukończyłam kurs makijażu permanentnego. Kurs składał się z kilku części, makijażu permanentnego brwi, oczu oraz ust.

Aktualnie jestem studentką kosmetologii na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia.

o nas

Mam na imię Barbara i jestem dyplomowanym technikiem usług kosmetycznych.

Od 2009 roku profesjonalnie zajmuję się stylizacją paznokci. Rozpoczynałam w momencie, gdy jedyną znaną metodą stylizacji paznokci była metoda żelowa, po pewnym czasie pojawiła się „moda” na nową metodę – hybrydy. Od tamtej pory nieustannie staram się podążać za trendami i dodawać do swojej oferty coraz to nowsze usługi. Aktualnie wykonuję paznokcie techniką żelową, hybrydową, tytan, fiberglass oraz polygel.

Po zakończeniu dwuletniego studium kosmetycznego rozpoczęłam wykonywanie zarówno drobnych zabiegów kosmetycznych, jak i tych bardziej inwazyjnych typu np. peelingi chemiczne. Nadal uczęszczam na dodatkowe szkolenia, staram się wprowadzać więcej ciekawych zabiegów na twarz jak i na ciało. Pomagam moim klientkom zadbać o dobrą kondycję skóry.

Pracuję wyłącznie na profesjonalnych, sprawdzonych kosmetykach.

Nasze certyfikaty

Wykonujemy swoją pracę z myślą o kliencie oraz z należytą starannością. Koniecznie sprawdź zdobyte przez nas certyfikaty.

cert-1
cert-4
cert-2
cert-5
cert-3
cert-6
  • Install social plugin that has it's own SHORTCODE and add it to Theme Options - Socials - 'Login via Social network' field. We recommend: Wordpress Social Login

Choose Your Style

Body style:
Theme colors:
Theme pattern:
Backgroud images: