Parę słów więcej

O nas

o nas

Mam na imię Barbara i jestem dyplomowanym technikiem usług kosmetycznych.

Od 2009 roku profesjonalnie zajmuję się stylizacją paznokci. Rozpoczynałam w momencie, gdy jedyną znaną metodą stylizacji paznokci była metoda żelowa, po pewnym czasie pojawiła się „moda” na nową metodę – hybrydy. Od tamtej pory nieustannie staram się podążać za trendami i dodawać do swojej oferty coraz to nowsze usługi. Aktualnie wykonuję paznokcie techniką żelową, hybrydową, tytan, fiberglass oraz polygel.

Po zakończeniu dwuletniego studium kosmetycznego rozpoczęłam wykonywanie zarówno drobnych zabiegów kosmetycznych, jak i tych bardziej inwazyjnych typu np. peelingi chemiczne. Nadal uczęszczam na dodatkowe szkolenia, staram się wprowadzać więcej ciekawych zabiegów na twarz jak i na ciało. Pomagam moim klientkom zadbać o dobrą kondycję skóry.

Pracuję wyłącznie na profesjonalnych, sprawdzonych kosmetykach.

Nasze certyfikaty

Wykonujemy swoją pracę z myślą o kliencie oraz z należytą starannością. Koniecznie sprawdź zdobyte przez nas certyfikaty.

  • Install social plugin that has it's own SHORTCODE and add it to Theme Options - Socials - 'Login via Social network' field. We recommend: Wordpress Social Login

Choose Your Style

Body style:
Theme colors:
Theme pattern:
Backgroud images: